MM Korepetycje

Korepetycje z matematyki Ostrołęka - Marcin Mierzejewski

Korepetycje Matematyka Ostrołęka

Korepetycje Matematyka Ostrołęka

Zajmuję się prowadzeniem korepetycji z matematyki w Ostrołęce dla uczniów wszystkich poziomów nauczania, przygotowuję do matury oraz wszystkich innych egzaminów i sprawdzianów.

  • korepetycje z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i szkoły średniej
  • przygotowanie do sprawdzianów i kartkówek
  • kurs przygotowujący do matury i innych egzaminów
  • przygotowanie do matur poprawkowych
  • nauka do sierpniowej poprawki roku szkolnego
  • przygotowanie do olimpiad i konkursów matematycznych

Gdzie odbywają się lekcje?

Korepetycje prowadzę u siebie w domu, w Ostrołęce. Ewentualnie na terenie miasta Ostrołęki mogę dojechać do ucznia. Poza Ostrołęką nie prowadzę lekcji. Dla chętnych na korepetycje online oczywiście lokalizacja nie ma znaczenia. 🙂

Ile kosztują korepetycje?

Godzina korepetycji kosztuje 100 zł. Pisząc godzina mam na myśli godzinę zegarową, 60 minut. Nie negocjuję cen za korepetycje, są zawsze takie same dla każdego. Stawiam w tej sprawie na porządek i transparentność.

Jakie mam kwalifikacje do prowadzenia korepetycji?

Skończyłem studia licencjackie z matematyki oraz studia podyplomowe z pedagogiki. Posiadam również ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć.

Najlepiej jednak jak każdy sobie przyjdzie na jedną lekcję i zobaczy czy moje tłumaczenie będzie mu odpowiadało. Najważniejsze w korepetycjach jest, żeby się dobrze dogadywać i żeby była fajna atmosfera. Myślę również, że nauczania nie nauczy żadna szkoła ani kurs, trzeba po prostu samemu sprawdzić czy korepetytor będzie dobry.

Opinie uczniów i rodziców

Opinie na temat korepetycji można zobaczyć w wizytówce Google Moja Firma. Będę starał się konsekwentnie zbierać kolejne oceny, więc w przyszłości powinno pojawić się ich więcej.

Wizytówka Google Moja Firma <- klik

Czy są wolne terminy?

Trzeba się dowiadywać na bieżąco. W wakacje, czy na początku roku szkolnego zawsze mam wolne miejsca, natomiast tuż przed maturą może być z tym różnie. Tak czy inaczej najlepiej się skontaktować i dowiedzieć.

Jak się zapisać na korepetycje?

Żeby umówić się na korepetycje trzeba się ze mną skontaktować w dowolny sposób podany w dziale kontakt. Dzwonić i pisać można w dowolny dzień i o dowolnej godzinie, no może po północy już raczej nie odbiorę, ale ogólnie ja pracuję codziennie, więc nie ma problemów z kontaktem 🙂

Czy każdy może się nauczyć matematyki?

Na koniec jeszcze pytanie filozoficzne. 🙂 Na bazie mojego doświadczenia stwierdzam, że osób, które nie są w stanie nauczyć się matematyki jest bardzo, bardzo niewiele. Faktycznie są takie osoby, którym to nie wchodzi za nic w świecie, ale są to bardzo rzadkie przypadki. Przez te wszystkie lata prowadzenia korepetycji spotkałem się zaledwie z kilkoma takimi osobami. No i wtedy faktycznie, trzeba po prostu wywalczyć tę dwóję i zapomnieć. Natomiast pozostałe 99% ludzi może spokojnie się nauczyć matematyki, tylko po prostu poświęcają na to zbyt mało czasu i energii.