MM Korepetycje

Korepetycje z matematyki online - Marcin Mierzejewski

Korepetycje Matematyka Online

Korepetycje Matematyka Online

Oprócz tradycyjnych, stacjonarnych zajęć prowadzę również korepetycje z matematyki online, przez internet. Uważam, że zdalnie można poprowadzić świetne lekcje, równie wartościowe jak zajęcia na żywo. Na początku sceptycznie podchodziłem do takich korepetycji, ale jak już poprowadziłem kilka lekcji online to się przekonałem i każdemu polecam.

Co trzeba przygotować do zajęć?

Do przeprowadzenia zdalnych korepetycji wystarczy, że uczeń będzie miał smartfona z połączeniem do internetu i konto na facebooku. Jeśli ktoś woli inny program, na przykład skypa, to nie ma problemu, ja się dostosują, nawet z chęcią wypróbuję coś nowego 🙂

Jak wyglądają korepetycje online?

Są różne koncepcje prowadzenia takich zajęć. Widziałem, że inni korepetytorzy używają tablic graficznych lub robią jakieś wykłady. Ja osobiście uważam, że nic nie zastąpi tradycyjnej kartki papieru i długopisu. Dlatego moje lekcje polegają na tradycyjnym pisaniu na kartce.

Ja u siebie ustawie wszystko tak, że uczeń będzie widział wszystko co ja piszę. Natomiast u ucznia to jest obojętne, bo ja będę potrzebował tylko raz na jakiś czas zobaczyć kartkę i wtedy poproszę o nakierowanie kamery smartfona.

Najlepiej zobaczyć sobie jak wyglądają takie korepetycje online w praktyce, dlatego przygotowałem taką ofertę, że pierwsza lekcja jest za darmo, więc każdy może sobie zobaczyć i przekonać się czy taka forma będzie mu odpowiadać.

Jaki zakres materiału obejmują korepetycje?

Korepetycje obejmują cały zakres materiału ze szkoły podstawowej, liceum i technikum, zarówno matematyka podstawowa jak i matematyka rozszerzona. Przygotowuję również do matury z matematyki podstawowej i matury z matematyki rozszerzonej. No i oczywiście do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Ile kosztują korepetycje online?

Koszt korepetycji z matematyki online wynosi 100 zł za godzinę zegarową (60 minut). Pierwsza lekcja jest za darmo, żeby uczeń mógł zobaczyć czy moje tłumaczenie oraz forma lekcji przez internet będą mu odpowiadały. Cena za korepetycje nie podlega negocjacji.

Opinie o moich korepetycjach

Opinie uczniów i rodziców o korepetycjach można zobaczyć w mojej wizytówce Google Moja firma. Można tam również ocenić korepetycje.

Wizytówka Google Moja firma <- klik

Czy są wolne terminy?

Żeby sprawdzić czy są wolne terminy trzeba się skontaktować ze mną w dowolny sposób podany w dziale kontakt. Różnie to jest z tymi terminami, czasami mam wolne miejsca, czasami nie, w wakacje i na początku roku szkolnego zawsze mam dużo czasu, krótko przed maturą już może być z tym ciężko, najlepiej się dowiedzieć bezpośrednio przez telefon lub messengera.

Czy korepetycje online to skuteczna metoda nauki matematyki?

Moim zdaniem tak. Korepetycje online są tak samo skuteczne jak te na żywo. To jeszcze zależy od tego jak to ktoś poprowadzi, korepetycje z matematyki są trudniejsze do zrobienia online niż na przykład z angielskiego. Myślę jednak, że w tym momencie umiem już tak to przeprowadzić, że takie zajęcia przez internet są równie skuteczna jak te na żywo.

Najlepiej samemu sobie sprawdzić czy taka forma korepetycji będzie komuś odpowiadała. Jak pisałem wyżej pierwsza lekcja jest za darmo, więc można sobie sprawdzić. 🙂